/ kontakti

PASŪTĪJUMUS PIEŅEM

UN IZSNIEDZ:

Baložu ielā 9a, Tukumā,

PIRMDIENĀS; TREŠDIENĀS; PIEKTDIENĀS

8.00-17.00

T 27122808

 

kā arī

PASŪTĪJUMUS, PIEPRASĪJUMUS,

PROJEKTUS,

 JŪSU KONTAKTU

INFOPRMĀCIJU 

SŪTIET:

uz e-pastiem 24h/7

 

Mēs ar Jums sazināsimies, uzklausīsim, kopīgi

atradīsim labākos

risinājumus,

 sagatavosim piedāvājumus,

aprēķināsim izmaksas,

izgatavosim un  piegādāsim gatavo produkciju!

SIA "Advertex Latvia" 

SIA  "AdVertex"

SIA "Ekspressdruka" 

 

 

 

 

 

 

 

Ainars Poga / ADVERTEX zīmola CEO

atbildīgais par reklāmas izvietošanu uz ADVERTEX vides reklāmas stendiem

ainars@advertex.eu T 29234085

Andra Zāģere / Valdes locekle

andra@advertex.eu T26119377

Sandris Valdmanis / Direktors

sandris@advertex.eu T 25412141

 

Evita Valdmane / Direktora vietniece – māksliniece

evita@advertex.eu T 25725959

Dace Ancāne / Direktora vietniece – māksliniece

dace@advertex.eu26404666

Lelde Freimane / Biroja vadītāja

ilgstošā atvaļinājumā

Inese Eikena / Māksliniece - projektu vadītāja

inese@advertex.eu T 26415827

Jeļena PleškunaMāksliniece - projektu vadītāja

jelena@advertex.eu  T 27122808

Anda ArbidāneMāksliniece - projektu vadītāja

anda@advertex.eu  T 26478889