/ kontakti

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM:

Birojā 

Baložu ielā 9a, Tukumā: 

pirmdienās trešdienās, piektdienās no  

8:00 - 17:00

T 27122808

 vai sūtot informāciju 

uz e-pastiem 

24h/7

par vides reklāmu:

advertex@advertex.eu

T 26478889

par prezentreklāmu: 

print@advertex.eu

T 27122808

Mēs  sagatavosim

piedāvājumus,  parādīsim

dažādu paraugu bildes,

aprēķināsim izmaksas,

izgatavosim

un, ja nepieciešams,

uzstādīsim

vai  piegādāsim

gatavo produkciju!

SIA "Advertex Latvia" 

SIA  "AdVertex"

 

 

 

 

 Vides reklāma

advertex@advertex.eu  T 26478889

Prezentreklāma

print@advertex.eu  T 27122808

Andra Zāģere / Valdes locekle

andra@advertex.eu T26119377

Sandris Valdmanis / Direktors

sandris@advertex.eu T 25412141

 

Evita Valdmane / Direktora vietniece – māksliniece

evita@advertex.eu T 25725959

Inese Eikena / Māksliniece - projektu vadītāja

inese@advertex.eu T 26415827

Jeļena Pleškuna / Māksliniece - projektu vadītāja

jelena@advertex.eu  T 27122808

Anda Arbidāne / Māksliniece - projektu vadītāja

anda@advertex.eu  T 26478889 

Ainars Poga / zīmola CEO

ainars@advertex.eu T 29234085 

atbildīgais par reklāmas izvietošanu uz ADVERTEX

vides reklāmas stendiem

Dace Ancāne / Direktora vietniece – māksliniece

ilgstošā atvaļinājumā

Lelde Freimane / Biroja vadītāja

ilgstošā atvaļinājumā