/ kontakti

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM :

Birojā,

Rīgas ielā 71a, Tukumā

darba dienās  8-17

vai

sūtot informāciju 

uz e-pastiem 

24h/7

par vides reklāmu,

reklāmu uz auto un lielformāta druku:

advertex@advertex.lv

par prezentreklāmu,

T-kreklu apdruku

un digitālo druku A3+: 

print@advertex.lv

Mēs  sagatavosim

piedāvājumus,  parādīsim

mūsu darbu paraugu bildes,

aprēķināsim izmaksas,

izgatavosim

un, ja nepieciešams,

uzstādīsim

vai  piegādāsim

gatavo produkciju!

SIA "Advertex Latvia" 

SIA  "AdVertex"

Lapa ar aprakstu pie kontaktiem 1.jpg

 

Pasūtījumi - Vides reklāma

advertex@advertex.lv  

T 25412141 ; 25725959 ; 26415827

Pasūtījumi - Prezentreklāma

print@advertex.lv  

T 27122808 ; 26478889 ; 29388219

 

Andra Zāģere / Valdes locekle

andra@advertex.lv T26119377

Sandris Valdmanis / Direktors

sandris@advertex.lv T 25412141

 

Evita Valdmane / Direktora vietniece 

vides reklāma  un lielformāta druka

evita@advertex.lv T 25725959

Dace Putnāne / Direktora vietniece 

prezentreklāma / druka / reklāma uz auto  

dace@advertex.lv T 29388219  

Lelde Freimane / Biroja vadītāja

lelde@advertex.lv  T 26404666

Inese Eikena / Māksliniece - projektu vadītāja

inese@advertex.lv T 26415827

Anda Arbidāne / Māksliniece - projektu vadītāja

anda@advertex.lv

Laura Griķe / Māksliniece - projektu vadītāja

laura@advertex.lv  T 27122808

Estere Šmelte / Māksliniece - projektu vadītāja

estere@advertex.lv  T 26478889

Ainars Poga / zīmola CEO

ainars@advertex.lv T 29234085 

atbildīgais par reklāmas izvietošanu uz ADVERTEX

vides reklāmas stendiem