/ kontakti

PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM :

Birojā,

Rīgas ielā 71a, Tukumā

darba dienās  8-17

vai

sūtot informāciju 

uz e-pastiem 

24h/7

par vides reklāmu,

reklāmu uz auto un lielformāta druku:

advertex@advertex.eu

par prezentreklāmu,

T-kreklu apdruku

un digitālo druku A3+: 

print@advertex.eu

Mēs  sagatavosim

piedāvājumus,  parādīsim

mūsu darbu paraugu bildes,

aprēķināsim izmaksas,

izgatavosim

un, ja nepieciešams,

uzstādīsim

vai  piegādāsim

gatavo produkciju!

SIA "Advertex Latvia" 

SIA  "AdVertex"

Lapa ar aprakstu pie kontaktiem.jpg

 

Pasūtījumi - Vides reklāma

advertex@advertex.eu  

T 25412141 ; 25725959 ; 26415827

Pasūtījumi - Prezentreklāma

print@advertex.eu  

T 27122808 ; 26404666 ; 26478889

Andra Zāģere / Valdes locekle

andra@advertex.eu T26119377

Sandris Valdmanis / Direktors

sandris@advertex.eu T 25412141

 

Evita Valdmane / Direktora vietniece – māksliniece

evita@advertex.eu T 25725959

Lelde Freimane / Biroja vadītāja

lelde@advertex.eu T 29388219 

Inese Eikena / Māksliniece - projektu vadītāja

inese@advertex.eu T 26415827

Anda Arbidāne / Māksliniece - projektu vadītāja

anda@advertex.eu

Jeļena Pleškuna / Māksliniece - projektu vadītāja

jelena@advertex.eu  T 26404666

Laura Griķe / Māksliniece - projektu vadītāja

laura@advertex.eu  T 27122808

Estere Šmelte / Māksliniece - projektu vadītāja

estere@advertex.eu  T 26478889

Ainars Poga / zīmola CEO

ainars@advertex.eu T 29234085 

atbildīgais par reklāmas izvietošanu uz ADVERTEX

vides reklāmas stendiem

Dace Ancāne / Direktora vietniece – māksliniece

ilgstošā atvaļinājumā